„Nuo pirmųjų pamokų iki koncerto“

Maloniai kviečiame fortepijono mokytojus į seminarą-praktikumą, kuris vyks 2022 m. lapkričio 8 d., 10 val. Vilniaus chorinio dainavimo mokykloje „Liepaitės“ (Afiša).
Pirmieji mokymo metai – ypatingas vaiko gyvenimo laikotarpis, kai dedamas tolesnės mokinio raidos pamatas, kurio pagrindu formuojamas požiūris į muziką, kaip į meną. Pradinio etapo mokymo(-si) sėkmė apsprendžia ne tik visą muzikanto likimą, bet ir kiekvieno vaiko tolesnį santykį su muzika, santykį su instrumentu.
Praktinio seminaro metu mokytojos ekspertės Liudmila Kašėtienė-Mikkelsen ir Tamara Žagarienė pristatys asmenine profesine patirtimi grįstus patrauklius ir žaismingus mokymo metodus, kuriuos mokytojos taiko pradiniame mokymo fortepijonu etape. Mokytoja Jūratė Kaminskienė, pasidalins savo praktikoje naudojamais metodais, būdais ir priemonėmis, kurie padeda sumažinti psichinės įtampos ir nerimo lygį, įgyti daugiau pasitikėjimo savimi ir tuo pačiu prisideda prie sėkmingesnio pasirodymo scenoje. Seminaro programa.
Renginio pabaigoje skambės Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos ir Šilutės meno mokyklos mokinių atliekami fortepijoninės muzikos kūriniai.
Iki susitikimo!