Pasiekimai

2020-09-19 Sveikiname II Respublikinio jaunųjų pianistų ir kamerinių ansamblių festivalio „ŠOKŲ MARATONAS“ nugalėtojas fortepijoninių ansamblių kategorijoje Emą Gaučytę, Gabrielę Juozaitytę (4 kl.) ir jų mokytoją Liliją Taločkienę! Diplomas. Džiaugiamės kartu su Jumis!
Sveikiname PIRMOJO LIETUVOJE INTERAKTYVAUS jaunųjų muzikantų konkurso „MUZIKA-@“ laureates: Eleną Zaikauskaitę (I kl.)  – 1 vieta (fortepijonas, pjesės pogrupis), Unę Šilanskaitę (I kl.) – 2 vieta (fortepijonas, etiudo pogrupis) ir mokytoją Agnę Zavistanavičiūtę; Dorotėją Kravčenkaitę (VI kl.) – 2 vieta (klasikinė gitara, pjesės pogrupis) ir mokytoją Eglę Bučniūtę. Džiaugiamės kartu su Jumis! Konkurso rezultatai.
Respublikinio kamerinių ansamblių festivalio „Muzikuokime drauge“ LAUREATES: Eglę Vedeckytę (3 kl., išilginė fleita), Liepą Vedeckytę (6 kl., fortepijonas) ir jų mokytojus – Jūratę Staškienę ir Justiną Armoną; Korneliją Juozaitytę (1 kl., smuikas) ir Gabrielę Juozaitytę (4kl., fortepijonas) ir jų mokytojas – Birutę Bagdonienę ir Liliją Taločkienę.
Sveikiname 5-osios klasės mokines Rusnę Mečėjūtę, Aušrą Memėnaitę, Adeliją Virbauskaitę, IV-ajame tarptautiniame Sigito Šilinsko klasikinės gitaros konkurso ansamblių kategorijoje laimėjusias trečiąją vietą, ir jų mokytoją Chrisą Ruebensą. Džiaugiamės kartu su Jumis! Pirmosios ir antrosios vietos konkurso komisija niekam neskyrė…
Sveikiname Gabrielę Juozaitytę (4 kl.), laimėjusią diplomą IV-ajame Lietuvos jaunųjų pianistų etiudų konkurse, ir jos mokytoją Liliją Taločkienę. Džiaugiamės kartu su Jumis!
Sveikiname Indrę Manikaitę (8 kl.), laimėjusią diplomą II-ajame jaunųjų pianistų konkurse „Crescendo“, ir jos mokytoją Eglę Kasteckaitę. Džiaugiamės kartu su Jumis!
Sveikiname XVII-ojo Lietuvos jaunųjų pianistų konkurso „ETIUDAS IR NE TIK“ laureates: 1-3 kl. kategorijoje Vaivą Lozoraitytę (2 kl.), jos mokytoją Aleksandrą Kolpakovaitę ir Agotą Kovzan (3 kl.), jos mokytoją Dangyrą Navikaitę-Lukoševičienę; 6–8 kl. kategorijoje Urtę Gadeikytę (7 kl.), jos mokytoją Dangyrą Navikaitę-Lukoševičienę; diplomantę 1-3 kl. kategorijoje Eglę Kraujalytę (3 kl.), jos mokytoją Dangyrą Navikaitę-Lukoševičienę. Sveikiname ir džiaugiamės kartu su Jumis! AkimirkosDalyviai. Alytaus r. meno ir sporto mokyklos organizuotame konkurse dalyvavo per 40 atlikėjų iš visos šalies.
Sveikiname 10-ojo Baltijos gitarų festivalio I-osios vietos laimėtojas ansamblių 7–15 metų kategorijoje: Rusnę Mečėjūtę, Aušrą Memėnaitę, Adeliją Virbauskaitę (4 kl.) ir jų mokytoją Chrisą Ruebensą! Džiaugiamės kartu su Jumis!
Sveikiname Jaunių chorą, jo vadovę Audronę Steponavičiūtę-Zupkauskienę, koncertmeisterę Sigitą Dūdėdienę, Zalcburgo tarptautiniame chorų konkurse, vykusiame 2019 m. birželio 18–24 d., laimėjus AUKSO DIPLOMĄ vaikų chorų kategorijoje, o Audronę Steponavičiūtę-Zupkauskienę pelnusią išskirtinio Dirigento prizą. Džiaugiamės kartu su Jumis!